פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

לפני שהחורף מגיע אלינו, יש דבר אחד הכרחי שאתם חייבים לבצע בבניין בו אתם גרים וזה איטום של הגג, זהו דבר שצריך לבצע מידי כמה זמן בעיקר לפני בוא החורף. עונת הגשמים בארץ היא די קצרה, אך ישנם מקרים שישנן הצפות מפני שמערכת הביוב לא תקינה (בד”כ בגשמים הראשונים).

כך קורה גם בגגות בתים כשהמרזב נסתם ולמים אין מספיק מקום סכדי לזרום החוצה. הצפות על גג הן דבר די שגרתי, בעיקר בבניין שלא מתוחזק כמו שצריך, כשבעיה זו קורת ניקוז דרך המרזבים כבר לא מספיק וכאן כבר צריך איטום גגות מקצועי. הסיכויים לנזילות והצפות בגג הן גבוהות. איטום מקצועי של הגג ימנע הצפה וגם יהיה כחוסם של התקרה מפני רטיבות וגם לחות. לפעמים גם ישנו עובש שמצטבר גורם נזק לדירה על הגג וגורם לריח לא נעים. כשגרים בבניין משותף כדאי שאתם תקפידו שוועד הבית יזמין שירותי איטום כדי לבדוק מה קורה עם הגג לפני בוא החורף.

ביצוע עבודת האיטום בגג

ישנם מגוון חומרים בהם ניתן להשתמש לאיטום גגות, רוב הפעמים האיטום בגג יתבצע עם החומר שכבר נמצא על הגג מהאיטום הקודם שבוצע בו. חברה מקצועית תדע בדיוק עם איזה חומר ישתמשו באיטום הקודם ומה צריך לעשות עכשיו. ישנם מגוון של חומרים שנמנים על גגות ובהם – גגות רעפים, אסבסט, איזכורית ועוד. איש מקצוע של איטום גגות יסרוק את פני שטח הגג ויחפש מקומות בהם ישנה אפשרות של הצטברות מים וכיוצא בזה. במידה ואתם יודעים את מקור הנזילה כמובן שצריך ליידע את איש המקצוע. לאחר הסריקה ואיתור הנזילה יבחר סוג החומר איתו יבוצע האיטום של הגג. יש לבצע ניקיון יסודי של הגג מאבק, לכלוך וחפצים שונים לפני ביצוע העבודה וזאת בדי לאפשר עבודה נקייה ומסודרת, לאחר שהטמיעו את חומר האיטום יש לאפשר לחומר להתייבש מספר שעות.

חשוב לבחור איש מקצוע איכותי

ישנן המון חברות לאיטום גגות בשוק הישראלי, אך חשוב לבחור את זאת שתעשה את העבודה המקצועית ביותר. זו אחריות החברה המבצעת את האיטום לבצע תיקונים במידה ויהיו כאלה בעקבות איטום לקוי. בדיקה של איטום גג צריך וכדאי לבצע אחת לשנה כך יהיה ניצן לשמור על תקינותו של גג הבניין או הבית הפרטי ולשמר אותם מפני כל מיני נזקים שעשויים להיגרם שחלקם יכולים גם להיות בלתי הפכים.

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב | קידום אתרים ע”י וובס

צלצלו עכשיו