פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

כשהנחל עולה על גדותיו והמים נכנסים לכל מקום, מה יקרה עם המרתף שלכם? האם הוא אטום כשסוגרים חלונות? או שהמים יהרסו לכם את הבית? לרוב הבתים בישראל אולי אין מרתף, אבל עבור מי שיש לו מרתף, חשוב מאד לוודא שהוא אטום. המרתף הוא כמו יסוד הבניין, ועליו כל הבית יושב. אם המרתף יירטב, כל הבית יושפע מכך. כשהמרתף נרטב, הקירות נחלשים. וכשקירות הקומה הנמוכה נחלשים – הבית כבר לא יציב. לכן, חשוב מאד לוודא את איטום

איך נעשה איטום מרתפים?

איטום בדרך כלל נעשה מהצד החיצוני של הבניין, כמו בסנפלינג. לעומת זאת, כשמדובר במרתף, אי אפשר לאטום אותו מבחוץ, ולכן את עבודות האיטום חייבים לעשות מהצד הפנימי של המבנה. כדי לעשות זאת, נצטרך לחשוף את קיר הבטון המקורי ולבצע איטום “מחדש”, כאילו המרתף נבנה רק עכשיו. אם יש סדקים בשכבת הבטון, נמלא אותם כדי שהקיר יהיה שלם. כמובן, אם הקיר לא שלם, אין משמעת לאיטום.

איטום מרתפים דורש אנשי מקצוע

בגלל שאיטום מרתפים הוא איטום מיוחד ושונה מסוגי איטום אחרים, הוא דורש אנשי מקצוע עם הרבה שנות נסיון שמכירים את המיומנות הזו היטב. גם אם בסוגי איטום אחרים, אפשר להסתפק בעבודה זולה יותר, כשיש צורך באיטום מרתף, חשוב ללכת על האופציה האיכותיות ביותר. זאת מפני שכל הבית עומד על המרתף, וגם בגלל שאיטום מרתף מצריך איטום פנימי ולא חיצוני ולכן המיומנות היא אחרת.

אבל היי, אמרו לי שאי אפשר לאטום מרתף

יש סיכוי שאמרו לכם שאי אפשר לאטום מרתף. בדרך כלל מי שאומר את זה חושב שאיטום חייבים לבצע מהצד החיצוני של הבניין. ולכן, אם הוא לא נעשה בשלב הבנייה, הלכה ההזדמנות וכבר אי אפשר לשנות כלום. כמו שהזכרנו, איטום מרתפים אחרי שלב הבנייה נעשה מבפנים ולא כל אחד מכיר איך לעשות אותו. עם זאת, אפשר בהחלט לאטום בהצלחה רבה את המרתף כדי שבגשם הבא, הבית יישאר יבש.

איטום מרתפים הוא דבר אפשרי בהחלט, ודורש אנשי מקצוע שמתמחים בתחום. אם אתם זקוקים לאיטום מרתף, צרו איתנו קשר עוד היום כדי שנוכל לעזור לכם בצורה הטובה ביותר!

לחצו כאן לאינפורמציה נוספת על איטום בירושלים
לחצו כאן לאינפורמציה נוספת על שיטות עבור איטום גג

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב | קידום אתרים ע”י וובס

צלצלו עכשיו