פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

חברת א.ב איטום מספקת שירותי ניקוי חזיתות באמצעות חומצה ומכונת קיטור בלחץ מים 450 בר. שירותי איטום על ידי איטום תפרים, כוחלה, החלפה וחיזוק אבנים והתזת ננו סטון וסילר. הניסיון הרב שלנו באיטום וניקוי בגובה מקנה לנו את היכולת לספק את העבודה ברמה הגבוה והמקצועית ביותר. אחרי שיפוץ ובנייה מצב חזיתות הבניינים מחייבות שחזור ושיקום על מנת לאפשר אכלוס נעים ואידיאלי. חברת א.ב איטום מספקת ניקוי חזיתות מקצועי עד להברקה מלאה לחזית הבניין באמצעות שיטות מתקדמות המחזקות את חזית הבניין ומגיעות לתוצאות הגבוהות ביותר.

למה צריך ניקוי חזיתות?

רוב חזיתות הבניינים כיום מחופות על פי תקן של הרשות המוניציפלית באבן ושיש. על פי רוב חברות הקבלן יחפו את הבניין באבן ירושלמית או מקבילות לה. אבן ירושלמית כאשר היא מלוטשת וחדשה בעלת מראה מרשים מאוד, אולם החיסרון הגדול של אבן ירושלמית הוא בעובדה שהיא סופגת לכלוך וקל מאוד להכתים אותה ולכן יש צורך בשירותי ניקוי חזיתות. רוב הבניינים כיום עובדים בשיטת בנייה וחיפוי בו זמנית כך שחיפוי האבן בחזית הבניין סופג במשך חודשים לכלוך של בטון, צבע, שליכט, דבקים ועוד. השילוב בין האבן הסופגת לתנאי הבניין מחייב למעשה טיפול יסודי בחזית הבניין בתום הבנייה לפני שנותנים לדיירים את המפתח.  בטון, צבע וכן סדקים שנוצרים תוך כדי בנייה אינם קלים להסרה, בפרט כאשר מדובר על מטרים רבועים רבים שבהם צריך לטפל בכל אבן בנפרד, להסיר צבע ובטון, להחליף אבן כאשר היא סדוקה ופגומה, להדביק מחדש כאשר היא מטה ליפול, וכן כאשר יש ליישם כוחלה בין האריחים.

איטום החזית – השלב החשוב ביותר

אבן עם כל יופייה סופגת מים, כידוע, אחד הנושאים הבעייתיים ביותר בבית הוא האיטום. אף אחד לא רוצה להגיע לרגע שבו הקיר של ביתו ספוג במים ומעופש. חברות קבלניות המעוניינות לספק דירות בסטנדרט גבוהה חייבים להחמיר ככל האפשר בנושא האיטום ולוודא שמים לא יוכלו להיספג באבן החיפוי ולחדור לבית. הדרך הנכונה להגן על הקירות החיצוניים היא באמצעות ביצוע כוחלה וכן איטום בריסוס של האבנים עצמם בחומר ננו סטון וסילר. חומרים אלו אוטמים את קירות הבניין ברמה גבוהה מאוד ובכך הופכות את החיפוי אבן לפתרון איכותי.

לחצו כאן למידע נוסף על איטום גגות מקצועי

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב | קידום אתרים ע”י וובס

צלצלו עכשיו