איטום בסנפלינג

הכתבה הבאה עוסקת בנושא איטום בסנפלינג ומדוע כדאי לבצע אותו כמה שיותר מוקדם.  כשמופיע רטיבות באחד הקירות הפנימיים, או כאשר מטפטף מים מהתקרה, רוב האנשים נכנסים ללחץ ורוצים לתקן את הבעיה מיד. בעצם, תיקון הבעיה באופן מיידי הוא הדבר החכם ביותר שאפשר לעשות. ככל שמתעלמים מהבעיה לאורך זמן, יהיה קשה יותר לתקן אותה והמחיר (גם המחיר הכספי וגם המחיר בנזק לבניין) עלול להיות גבוה יותר. אם מדובר בבניין דירות, ייתכן שנצטרך לבצע איטום בסנפלינג.

הכל על איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג הוא איטום בגובה. כלומר, איטום במקומות גבוהים בבניין,כמו הקירות החיצוניים  של הבניין. איטום זה אינו סוג מסוים של איטום אלא האופן בו האיטום מתבצע. כשעושים עבודת סנפלינג, העובד יושב על "כסא" שתלוי באוויר, וכך ידיו פנויות והוא יכול לעשות את עבודתו ביעילות רבה יותר ובנוחות המרבית. באיטום מסוג זה אפשר לבצע עבודות רבות, כגון איטום קירות חיצוניים, איטום חלונות.

מה הם היתרונות של איטום בשיטה של סנפלינג?

איטום הוא פתרון נוח ובדרך כלל זול. הסיבה שסוג עבודה זאת נחשבת זול היא שעם סנפלינג, אין צורך להשתמש בפיגומים. כדי להתקין את הפיגומים נדרשים הרבה זמן ומאמץ, וזה מעלה את המחיר. לעומת זאת, סנפלינג נחשב לפשוט וההתקנה מהירה יותר.
חשוב לוודא שהחברה בה בוחרים היא חברה אחראית ומקצועית עם הרבה שנות ניסיון בעבודות איטום. כמו כן, חשוב לוודא שהעבודות שלה עומדות בתקן, ושהעובדים הם מורשים לעבוד. בסנפלינג חשוב מאד לדעת שיש לחברה ביטוח שידאג לכסות את כל מה שלא יקרה. כמו כן, כדי שהעבודה תהיה כמה שיותר יעילה, חשוב לנסות לאתר את מקור הבעיה לפני שניגשים לתקן אותה. איטום מהווה פתרון זול, איכותי ומהיר, עבור אנשים שאכפת להם מהבניין שלהם. אם אתם זקוקים לאיטום במקום גבוה, צרו איתנו קשר בטלפון עוד היום או השאירו פרטים כאן בתחתית האתר ואנחנו נחזור אליכם.

עבודות איטום בסנפלינג – פתרון יעיל, בטוח ומתקדם לעבודות בגובה

לא אחת במקרים של בעיות איטום בבנין דירות, הדרך היעילה ביותר לתקן הינו באמצעות שירות מקצועי של עבודות איטום בסנפלינג. מדובר בעבודות גובה בסנפלינג המיועדות לטיפול בבעיות שונות כמו איטום קירות חיצוניים או חלונות, שקשה או פחות משתלם לבצען באמצעים אחרים כמו עבודה על גבי פיגומים. עבודות סנפלינג מבוצעות על ידי צוות מקצועי שמוסמך לביצוע סוג זה של עבודות בגובה, הנעזר בציוד מתקדם ובטוח ועושה שימוש בחומרי איטום איכותיים, המתאימים לבעיית האיטום הנדרשת בטיפול.

למה דווקא עבודות סנפלינג?

ביצוע עבודות איטום בגובה עם סנפלינג, כגון איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, כדאית ומשתלמת במקרים רבים. כך למשל, עבודה בסנפלינג הרבה יותר מהירה, יעילה וחסכונית מאשר ביצועה באמצעות פיגומים. זאת מכיוון שביצוע עבודות איטום עם פיגומים לוקח הרבה זמן וכוח אדם בהתקנת הפיגומים ובביצוע העבודות עצמן. זאת לעומת עבודה בסנפלינג הנדרשת בציוד מינימלי עם פעולות הכנה מהירות ועם חסכון בכוח אדם וזמן עבודה. כמו כן ביצוע עבודות איטום סנפלינג כמעט ואינו פוגם באיכות הסביבה ואינו מפריע להתנהלות דיירי הבניין והעוברים ושבים. 

הצורך בעבודות איטום של קירות חיצוניים

בעיות איטום נחלקות לשני סוגים עיקריים, פנימיות וחיצוניות. בדרך כלל בעיות איטום פנימיות בדירות מקורן בשחיקת החומר. זאת בעוד שבעיות איטום חיצוניות נובעות לא אחת מתכנון לקוי של מערכות איטום. בעיות אלו לרוב ניכרות בחלקו הפנימי של הבית כמו רטיבות ונזילות על גבי קירות ותקרה, סדקים וקילופי טיח וצבע בקירות, היווצרות כתמי לחות או עובש, בועות בקירות ועוד. במקרה של אחד מסימנים אלו חשוב לקרוא כמה שיותר מהר לגורם מקצועי לאבחון הבעיה. זאת מכיוון שבעיות איטום נוטות להחמיר עם הזמן וכך גם עולה מחיר תיקונן.

אבחון וטיפול בבעיית איטום

לעיתים קרובות ניתן לזהות בעיית איטום גם בעין לא מיומנת, אולם איתור מקור הבעיה הינו כבר סיפור אחר. לא אחת מקור הבעיה יכול להיות מרוחק מהמקומות בהם ניכרים לעין סימנים לבעיית איטום. לשם כך חברות מקצועיות נעזרות בימינו בטכנולוגיות וציוד מתקדמים המאפשרים זיהוי מדויק של מקור הנזילה והיקפה, ללא פגיעה במבנה עצמו. לא אחת בעיות איטום חיצוני בדירות מטופלות בימינו באמצעות עבודות סנפלינג. בין היתר ניתן באמצעות סנפלינג לטפל בבעיות איטום סדקים בקיר חיצוני, איטום חורים, איטום מערכות ניקוז וצנרת, איטום גגות רעפים, איטום חלונות ומרפסות ועוד. את העבודות עצמן חשוב לבצע בהתאם לדרישות החוק, עם ציוד וחומרים מתאימים לסוג בעיית האיטום, סוג קירות, סוג חיפוי והיקף הבעיה.

בחירה נכונה של חברת איטום בסנפלינג

בכדי להבטיח את יעילות והצלחת עבודות הסנפלינג וביצוען הבטוח, יש חשיבות רבה לבחירת חברה מקצועית, אמינה, אחראית ומומלצת בתחום. הכוונה לחברה שיש לה הרבה ניסיון וידע בתחום עבודות האיטום, הפועלת באופן יעיל לאיתור הבעיה ובחינת האמצעים הטובים ביותר לתיקונה. כמו כן חברה מקצועית תבצע עבודות איטום בסנפלינג רק בהתאם לדרישות החוק והתקן, עם עובדים מיומנים שעברו הכשרה בתחום ומורשים לעבוד בגובה בסנפלינג, והיא תספק הצעת מחיר הוגנת עם אחריות וביטוח מקיף המכסה כל בעיה.

דוגמה טובה לחברה שכזו הינו א.ב איטום הוותיקה והמוערכת, המציגה ניסיון עשיר ורב שנים בעבודות איטום, לרבות עבודות איטום בסנפלינג, וזאת עבור קשת רחבה של בעיות איטום בקירות וגגות. לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי, אדיב ויעיל המחויב ללוחות זמנים, מסופק עם אחריות מקיפה לעשר שנים ועבור מחירים משתלמים ותחרותיים. כל זאת מוצע עם הליך עבודה מקצועי המתוכנן במדויק על כל פרטיו, החל מאבחון בעיית האיטום לבחירת חומרים מתאימים והדרך הטובה והיעילה ביותר לפתרון הבעיה.

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן