פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

איטום בסנפלינג

הכתבה הבאה עוסקת בנושא איטום בסנפלינג ומדוע כדאי לבצע אותו כמה שיותר מוקדם.  כשמופיע רטיבות באחד הקירות הפנימיים, או כאשר מטפטף מים מהתקרה, רוב האנשים נכנסים ללחץ ורוצים לתקן את הבעיה מיד. בעצם, תיקון הבעיה באופן מיידי הוא הדבר החכם ביותר שאפשר לעשות. ככל שמתעלמים מהבעיה לאורך זמן, יהיה קשה יותר לתקן אותה והמחיר (גם המחיר הכספי וגם המחביר בנזק לבניין) עלול להיות גבוה יותר. אם מדובר בבניין דירות, ייתכן שנצטרך לבצע איטום בסנפלינג.

 

 

 
הכל על איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג הוא איטום בגובה. כלומר, איטום במקומות גבוהים בבניין,כמו הקירות החיצוניים  של הבניין. איטום זה אינו סוג מסוים של איטום אלא האופן בו האיטום מתבצע. כשעושים עבודת סנפלינג, העובד יושב על “כסא” שתלוי באוויר, וכך ידיו פנויות והוא יכול לעשות את עבודתו ביעילות רבה יותר ובנוחות המירבית. באיטום מסוג זה אפשר לבצע עבודות רבות, כגון איטום קירות חיצוניים, איטום חלונות.

 

מה הם היתרונות של איטום בשיטה של סנפלינג?

איטום הוא פתרון נוח ובדרך כלל זול. הסיבה שסוג עבודה זאת נחשבת זול היא שעם סנפלינג, אין צורך להשתמש בפיגומים. כדי להתקין את הפיגומים נדרשים הרבה זמן ומאמץ, וזה מעלה את המחיר. לעומת זאת, סנפלינג נחשב לפשוט וההתקנה מהירה יותר. 
חשוב לוודא שהחברה בה בוחרים היא חברה אחראית ומקצועית עם הרבה שנות ניסיון בעבודות איטום. כמו כן, חשוב לוודא שהעבודות שלה עומדות בתקן, ושהעובדים הם מורשים לעבוד. בסנפלינג חשוב מאד לדעת שיש לחברה ביטוח שידאג לכסות את כל מה שלא יקרה. כמו כן, כדי שהעבודה תהיה כמה שיותר יעילה, חשוב לנסות לאתר את מקור הבעיה לפני שניגשים לתקן אותה. איטום מהווה פתרון זול, איכותי ומהיר, עבור אנשים שאכפת להם מהבניין שלהם. אם אתם זקוקים לאיטום במקום גבוה, צרו איתנו קשר בטלפון עוד היום או השאירו פרטים כאן בתחתית האתר ואנחנו נחזור אליכם.

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב

צלצלו עכשיו