פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

איטום ביריעות

איטום ביריעות היא אחת הטכניקות היעילות ביותרלאיטום גגות. היריעות מכסות את כל שטח הגג ואוטמות אותו היטב מכל כמות גשם שלא תהיה. איטום בעזרת יריעות נפוץ מאוד ומחליף פעמים רבות את האיטום בזפת הוותיק והמוכר.

גגות דולפים הם בעיה נפוצה מאוד. כל אחד כמעט נתקל מתישהו בבית שדולף מהגג – וכן, זה תמיד מתסכל. פעמים רבות, התפשרות על מקצוענות בעבודת איטום הגג, יוצרת איטום לא איכותי שנזקיו ידועים ומוכרים. כולם מקווים שלהם זה לא יקרה. אנחנו יודעים שלנו, א.ב איטום, זה לא יקרה. כי כשעובדים עם חומרי האיטום האיכותיים והמקצועיים ביותר, כשעובדים בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות טכניקות חדשניות וניסיון רב שנים, יודעים שאיטום של א.ב איטום הוא איטום עם אחריות. לרבות בטכניקה הבאה – איטום ביריעות.

יתרונות איטום ביריעות ביטומניות

בניגוד לזפת החמה והמוכרת, איטום עם יריעות ביטומניות, נשמר לאורך שנים, הוא אינו נשבר ונסדק ולא מגיב לתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו חמסין או קיפאון. האיטום עמיד למשך שנים ארוכות ומסוגל לעמוד בתנאי מזג אויר קיצוניים. 

מהו ביטומן?

ביטומן הוא חומר המתקבל בתהליך הזיכוך של נפט גולמי. זהו חומר מתרכך בחום המשמש לאיטום ובידוד בגלל האטימות הגבוהה שלו. יריעות ביטומניות הן יריעות איטום העשויות מהחומר הנקרא ביטומן ומיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ביותר.

ביצוע מקצועי ואיכותי עם א.ב איטום

איטום מסוג זה, דורש עבודה רב שלבית מדויקת. בחברת א.ב איטום, אנחנו מקפידים על ביצוע כל השלבים בתהליך יצירת האיטום. כל שלב מקבל את תשומת הלב המרבית ונעשה בהקפדה גדולה.

אנחנו מעניקים לכל עבודת האיטום שלנו אחריות לשנים ארוכות, כי ברור לנו מעל לכל ספק שאנחנו מבצעים עבודת איטום ברמה גבוה ובלתי מתפשרת, כשכל שלב בתהליך הנחת היריעות נעשה בתשומת לב רבה. החל מעבודת ההכנה של שטח האיטום, כלומר: ניקיון הגג או השטח מכל לכלוך, שלולית ואבק; מריחת השכבות באפן קפדני, תוך הקפדה על תהליך הייבוש הנדרש בים השכבות; הנחת היריעות בצורה אטומה ביותר וכלה ביצירת המרזבים לניקוז המים שמצטברים על הגג.

איטום ביריעות ביטומניות באמצעות שירותי האיטום של א.ב איטום, היא ההשקעה הטובה ביותר עבור הבית שלכם. השאירו פרטים כאן באתר או צרו קשר עם הצוות של א.ב איטום וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור איכות ומקצועיות ללא פשרות.

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב | קידום אתרים ע”י וובס

צלצלו עכשיו