איטום גגות בירושלים

בכתבה שלפנינו נסביר איך עושים איטום גגות בירושלים, ולמה בכלל צריך. איטום גגות היא פעולת חובה, עבור כל דיירי הבנין. בלי איטום איכותי יסבול הבית מנזילה כתוצאה מגשמים ומשקעים וכל המבנה עלול להגיע למצב מסוכן. גרים בירושלים? מגיע לכם איטום גגות איכותי!

מטרת איטום גגות בירושלים

הסיבה העיקרית לביצוע איטום גגות בירושלים היא בכדי למנוע נזילה של מי גשם בתוך הבית פנימה. ידוע כי כאשר המים מחלחלים על גג הבית, הם מסוגלים בסופו של דבר להגיע גם אל הקירות הפנימיים והחלל. גג שאין בו איטום סופג את המים, ומעביר אותם אל תוך הבית, רצפת האבן מתפוררת, הסיד מתחיל להתקלף והדיירים סובלים מרטיבות וקור, טחב ובעיה אסתטית חמורה.

איטום גגות בירושלים לכל אחד

הגענו למסקנה כי צריך לעשות איטום, וזו פעולת חובה בכל בנין מגורים, השאלה היא רק על איזה איטום גגות בירושלים ללכת, משום שיש הרבה אופציות של פעולה. ההתאמה הנכונה בין סוג האיטום לבין תוצאה טובה תתקבל כאשר מתייעצים עם חברת איטום מקצועית. אנשיה יקחו בחשבון את סוג המבנה, גובהו, גילו, וכמובן גם שיקול הכלכלי. יש דיירים שירצו להשקיע יותר כסף ולבצע איטום יקר אך חזק, ויש שיעדיפו איטום הזול ויסתפקו באיטום פשוט שהוא גם מוצלח.

סוגי איטום גגות בירושלים

האופציות הבסיסיות של איטום הם:

  • איטום בזפת
  • איטום בעזרת יריעות (פי.וי.סי)
  • איטום בעזרת יריעות ביטומניות
  • איטום בעזרת חומר פולימרי
  • איטום בעזרת חומר אקרילי
  • איטום בעזרת חומר פוליאוריטני

איטום מקצועי עם א.ב איטום

אם אתם תושבי ירושלים, ומחפשים חברה לבצוע איטום גגות בבירה, יש לנו הצעה מצוינת עבורכם: חברת א.ב. איטום גגות מומחית בביצוע עבודות אלו ויכולים לספק לכם תוצאות בלעדיות. אנחנו מומחים בכל מה שקשור אל איטום גגות והאיטום שלנו הוא איטום מקצועי, אנחנו עומדים מאחורי העבודה שלנו, וזאת למרות שממילא לא יהיו לכם בעיות של נזילה או חוסר הצלחה לאחר ביצוע האיטום שלנו. כאן תהיו בטוחים כי האיטום נעשה כהלכה, ותשמר לאורך שנים. כדאי כבר עכשיו לבצע זאת, עוד לפני בוא הגשם הראשון!

הקדימו את הזמנתכם, אנחנו מחכים!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן