איטום מרפסת

איטום מרפסת עם הטובים ביותר בתחום – א.ב איטום. נזילה במרפסת היא דבר אשר רבים סובלים ממנו. הדבר מסב אי נוחות ואי נעימות לכל דיירי הבית. טיפול נזילות במרפסת זה דבר מורכב יותר לטיפול מנזילות רגילות. לכן, אם קיים חשד לנזילה במרפסת שלך. יש להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצועי איכותיים ומקצועיים, לצורך מתן מענה מהיר ומשמעותי לבעיה באמצעות תהליך איטום מרפסת.

נזילות במרפסת

איתור נזילות במרפסת זה דבר מורכב. מכיוון שמערכת האיטום המרכזית נמצאת מתחת למרצפות ולכן לא ניתן לראות את טיב האיטום שבוצע. ראשית, יש לשלול כי מקור הנזילה הוא מקירות המרפסת או מהמרזבות. שלילה זאת נעשת על ידי סגירת המרזב והצפת המרפסת במים. כאשר מגלים שמקור הנזילה לא מגיע מקירות המרפסת או מהמרזב, ניתן להסיק מכך שקיים כשל כלשהו במערכת האיטום אשר יוצר נזילה במרפסת. איטום למרפסת הוא הפתרון הטוב ביותר בכל מקרה שכזה לצורך פתרון הבעיה.

איטום מרפסת: שיטות לטיפול בנזילות במרפסת

ישנן כמה שיטות לטיפול בנזילות במרפסת: שיטה ראשונה היא פתיחת רווחים ברצפות ומילוי ברובה אפוקסית שמטרתה היא למנוע מהמים להגיע אל אזור הכשל במערכת האיטום שמתחת לרצפות. שיטה שנייה היא פירוק הרצפות כולם מתוך תקווה לזהות את הכשל שבמערכת האיטום.  שיטה שלישית היא: איטום בהיפר דיסימו l.v למרפסת על גבי הריצוף הקיים, כאשר עליהם מניחים דשא סינתטי או מרצפים מחדש. השיטה האחרונה והיעילה ביותר היא שיטה שבה מפרקים את כל הרצפות, מוציאים את החול ומחליפים את מערכת האיטום כולה. מבצעים בדיקת הצפה ל 72 שעות ומרצפים מחדש.

א.ב איטום – הבחירה הטובה ביותר עבור כל איטום!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן