פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

איטום מרפסת

איטום מרפסת עם הטובים ביותר בתחום – א.ב איטום. נזילה במרפסת היא דבר אשר רבים סובלים ממנו. הדבר מסב אי נוחות ואי נעימות לכל דיירי הבית. טיפול נזילות במרפסת זה דבר מורכב יותר לטיפול מנזילות רגילות. לכן, אם קיים חשד לנזילה במרפסת שלך. יש להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצועי איכותיים ומקצועיים, לצורך מתן מענה מהיר ומשמעותי לבעיה באמצעות תהליך איטום מרפסת.

נזילות במרפסת

איתור נזילות במרפסת זה דבר מורכב. מכיוון שמערכת האיטום המרכזית נמצאת מתחת למרצפות ולכן לא ניתן לראות את טיב האיטום שבוצע. ראשית, יש לשלול כי מקור הנזילה הוא מקירות המרפסת או מהמרזבות. שלילה זאת נעשת על ידי סגירת המרזב והצפת המרפסת במים. כאשר מגלים שמקור הנזילה לא מגיע מקירות המרפסת או מהמרזב, ניתן להסיק מכך שקיים כשל כלשהו במערכת האיטום אשר יוצר נזילה במרפסת. איטום למרפסת הוא הפתרון הטוב ביותר בכל מקרה שכזה לצורך פתרון הבעיה.

איטום מרפסת: שיטות לטיפול בנזילות במרפסת

ישנן כמה שיטות לטיפול בנזילות במרפסת: שיטה ראשונה היא פתיחת רווחים ברצפות ומילוי ברובה אפוקסית שמטרתה היא למנוע מהמים להגיע אל אזור הכשל במערכת האיטום שמתחת לרצפות. שיטה שנייה היא פירוק הרצפות כולם מתוך תקווה לזהות את הכשל שבמערכת האיטום.  שיטה שלישית היא: איטום בהיפר דיסימו l.v למרפסת על גבי הריצוף הקיים, כאשר עליהם מניחים דשא סינטטי או מרצפים מחדש. השיטה האחרונה והיעילה ביותר היא שיטה שבה מפרקים את כל הרצפות, מוציאים את החול ומחליפים את מערכת האיטום כולה. מבצעים בדיקת הצפה ל 72 שעות ומרצפים מחדש. 

א.ב איטום – הבחירה הטובה ביותר עבור כל איטום!

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב | קידום אתרים ע”י וובס

צלצלו עכשיו