איטום מרתף

איטום מרתף הוא חלק חשוב מאד מן הבנייה של כל סוגי המרתפים. מרתפים הם חלקים חשובים במבנים מכל הסוגים. אפשר להיעזר בבנייה של מרתפים על מנת לנצל את שטח המבנה בצורה המלאה ביותר, וליהנות מיתרונות ומאפשרויות שונות של אחסון או פעילות במרתף. אולם במרתפים ישנה סכנה גדולה יותר מאשר בכל חלקי הבית, של היווצרות של רטיבות – בגלל חלחול של מי תהום והצטברות של מים אשר חודרים אל המרתף. חברת א.ב איטום דואגת עבורכם לאיטום באופן מקצועי, ומבצעת גם איטום למרתף שלילי – לאחר שהבנייה הושלמה.

ביצוע איטום מרתף

איטום מרתף הוא תהליך חשוב, ולכן חובה לבצע אותו על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, על מנת למנוע מצבים של רטיבות במרתף, אשר מתפשטת במהירות בגלל המיקום מתחת לפני האדמה. אולם במבחן המציאות, איטום של מרתפים בזמן הבנייה לא תמיד נעשה בצורה טובה ואיכותית, ולאחר הבנייה עלולות להתגלות רטיבויות שונות במרתף. במצב כזה יש לבצע איטום שלילי, אשר נעשה מתוך המרתף הבנוי. איטום מרתף שלילי צריך להיות חזק במיוחד, משום שהוא אמור לעמוד בלחצים של מים המגיעים מכיוון נגדי. לכן אם יש צורך באיטום כזה, חשוב לבצע אותו על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום,חומרים , ציוד וידע וכמובן הניסיון  בתחום  כדי להגיע לתוצאות איכותיות וחזקות באמת.
הניסיון שלנו הוא ההוכחה להצלחה ! 

 איטום עם א.ב. איטום

חברת א.ב. איטום היא חברה מקצועית בתחומי האיטום, ובעלת ותק של שנים רבות בכל סוגי האיטוםמאיטום גג ועד איטום למרתף. חברת א.ב. איטום מחזיקה בתעודת אוטם מורשה מטעם מת"י – מכון התקנים הישראלי, והיא מעניקה לכם אחריות מלאה ל-10 שנים על כל הסוגים של עבודות האיטום.

א.ב. איטום מבצעת עבורכם איטום איכותי למרתף באופן מקצועי וחזק במיוחד, תוך חשיבה מקצועית ומציאה של פתרונות איטום יעילים. את כל העבודות הללו מבצעת א.ב. איטום במחירים הגיוניים, על מנת שכל אחד יוכל לאטום את הבית שלו בצורה טובה וחזקה.

צריכים לבצע איטום? רוצים לקבל את השירות המקצועי ביותר? בואו עוד היום ליהנות משירות ברמה גבוהה במיוחד, רק עם א.ב. איטום!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן