איטום קירות חוץ

למה צריך איטום קירות חוץ ? גשם, רוח, קור. מזג האוויר בחוץ סוער וסגרירי, הגשם לא מפסיק לרדת ומראה השמיים הנמוכים והאפורים גורם לרצון עז להתכנס בבית החם עם המזגן הדולק, כוס תה חם ובעיקר אוויר יבש ונעים. ופתאום, ברגע, הופך הבית החם והנעים שאתם כל כך רוצים, לחלום בלהות. נזילה מטרידה מתגלה לכם בקיר הסלון, בדיוק מעל התמונה היקרה שרק קניתם. כתם הרטיבות הולך וגדל וטיפות מים מתחילות להיקוות ברצפה היבשה שאתם כל כך רוצים.

נזילות בקיר, יכולות לנבוע מסיבות רבות, אך נזילות שמתחילות עם הגשם, הן סימן מובהק לבעיית איטום משמעותית. בעיות איטום יכולות להתרחש בתקרה או בקירות. לכל אחת מהבעיות ישנן דרכי פתרון אחרות. על מנת לפתור נזילות בקיר יש לעשות איטום קירות.

מהו איטום קירות חוץ?

כל קיר, בכל מבנה זקוק לאיטום. לא משנה ממה עשוי הקיר, או מה החומר המחפה אותו. ללא איטום מקצועי, הקיר יסבול מרטיבות ונזילת עם בוא הגשם. אומנם קיימים בשוק סוגים שונים של חומרים המאפשרים עבודת איטום חובבנית בשיטת "עשה זאת בעצמך", שיטות אלה לא מוכיחות את עצמן, משום שאיטום מקצועי דורש מיומנות ומקצועיות. א.ב איטום, היא חברת איטום מקצועית, אמינה וזמינה עבורכם בירושלים. איטום שנעשה ע"י א.ב איטום, הוא איטום עם אחריות! לכל עבודת איטום קירות חוץ שאנחנו מבצעים, יש 10 שנות אחריות המחייבות אותנו לבצע עבודה אמינה ואחראית.

ממה נובעות בעיות באיטום לקירות חוץ במבנים קיימים?

לרוב מדובר, בבעיה באיכות האיטום הראשונית, או בשיפוץ כלשהו שנעשה בקיר, למשל התקנה של מזגן המצריכה קידוח הקיר, התקנת חבלי כביסה על הקיר החיצוני וכדומה.

כיצד מתבצעת עבודת איטום במקרה של נזילה במבנה קיים?

הבסיס ההכרחי לעבודת איטום טובה, היא איתור מקור הבעיה. כל עוד הבעיה לא אותרה בעיית האיטום לא תיפתר. מציאת מקור הנזילה, אינה מלאכה פשוטה, משום שהמקום ממנו חודרים הבית אל הבית לא בהכרח מעידים על המקום אליו נכנסים הגשמים אל הקיר. לעיתים, הנזילה תראה במקום מרוחק ממקור הבעיה. אצלנו, בא.ב איטום, נמצאים המומחים לאיתור בעיות נזילה ורטיבות. המומחים שלנו בעבודות איטום לקירות חוץ יאתרו את הבעיה במקצועיות ויתאימו לבעיה את הפתרון המתבקש והאיכותי ביותר.

איטום מקצועי ואיכותי עם א.ב איטום

א.ב איטום היא החברה המקצועית ביותר בירושלים לאיטום גגות וקירות חוץ בכל גובה, מתחייבת לעבודה איכותית מקצועית ואחראית, במחירים סבירים ושירות נעים ומקצועי. התקשרו אלינו עוד היום ומומחי האיטום של א.ב איטום יגיעו אליכם!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן