איטום קירות חיצוניים

איך עושים איטום קירות חיצוניים? ומי מבצע את העבודה? ובכן, חברת א.ב איטום כאן בשבילכם. הקירות החיצונים של הבית הם המעטפת וההגנה שלו ולכן חשוב לשמור על היציבות שלהם לאורך זמן. רטיבות שמחלחלת בקירות חיצוניים עלולה לפגוע עד לכדי גרימת הרס לבניין.

חשיבות איטום קירות חיצוניים

אל תזניחו את הקירות החיצוניים של הבית ושמרו עליהם. אסור לזלזל בפעולה של איטום קירות חיצוניים, וחשוב לדעת שמדובר במשימה חשובה ביותר. מסיבה זו תמיד עדיף להקדים את הבדיקה עוד לפני בוא הגשם הראשון, כדי לאתר כל תקלה שלא תהיה. בימי הקיץ החמים מזמינים את חברת האיטום שתבוא לבדוק את המצב, אם מתברר כי יש צורך בביצוע של איטום, זה בדיוק הזמן לעשות את העבודה.

אל תחכו עד בוש לגשם ולרטיבות, אז יהיה הרבה יותר קשה לבצע את האיטום, והוא גם לא יהיה יעיל דיו. דבר נוסף שחשוב לזכור – איטום לקירות חיצוניים עושים רק על ידי מומחים. היות ומדובר בעבודה רצינית שצריך לדעת לטפל בה נכון, יש להקפיד ולהזמין אנשי מקצוע מעולים שיש להם ידע בתחום והם יבצעו את האיטום הכי טוב.

שלבים של איטום לקירות חיצוניים

בשלב הראשון בודקת החברה את מצב הקירות החיצוניים, האם ישנם פגמים או סדקים? במקרה שכן (לפעמים אלו אפילו חורים ממש), יש צורך לאטום את הסדקים הללו וליצור קיר חזק וחלק. בשלב השני של התהליך מצפים את הקיר בחומר מיוחד שאינו חדיר למים, כדי שהמבנה ישמור על מצב יבש לאורך כל החורף הבא.
כמו כן מבצעים איטום ישיר בסדקים , חורים ופוגות בין אבנים. 

מי מבצע איטום?

אם אתם מחפשים חברה טובה לבצע איטום קירות חיצוניים מקצועי הגעתם אל הכתובת הנכונה, הזמינו את חברת א.ב.איטום ותהנו מעבודה מקצועית ומהירה. רגע – למה דווקא לבצע עבודת איטום עם חברת א.ב איטום? הנה הסיבות:

  • כי כאן תקבלו יעוץ מקצועי בנוגע לסוג האיטום הרצוי
  • כי אצלנו מקפידים על לו"ז מדויק, אין מצב של סחבת
  • כי אנשי הצוות שלנו מיומנים בעבודתם ועושים עבודה מעולה
  • כי אנחנו מלווים את הלקוח מהרגע שהוא מתעניין, עד גמר העבודה
  • כי ישנו לנו פתרונות איטום מצוינים עבור כל סוג מבנה ועבור כל אתגר.
  • כי אנחנו משתמשים בחומרים הכי איכותיים בשוק. 
  • מוכנים לנסות? הזמינו עכשיו את א.ב.איטום ותהנו מבית חזק ומבודד קור!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן