למה אנחנו?

חברת א.ב איטום הינה חברה בעל ותק וניסיון רב בעולם האיטום – איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג ועוד. החברה מתמחה בכל הקשור לעולם איטום המבנים ומספקת מזה שנים רבות ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין ואיכותי – עם אחריות של עד  10 שנים לעבודת האיטום.

החורף הגיע, יש נזילות, רטיבות או כתמי רטיבות בתקרת הבית או באחד הקירות? זה הזמן בדיוק לחשוב על איטום הקירות מבחוץ או הגג . אין ספק שבחירת קבלן איטום הינה מלאכת מחשבת, וכי לעיתים העלויות הינן גבוהות במיוחד. לכן איפה צריך לבחור את המקום והקבלן הנכון לביצוע העבודה. 

א.ב איטום שמה לעצמה כדגל את נושא האיטום הן של קירות חיצוניים והן של איטום גגות. המחירים הינם בגדר הסבירים. התקן הינו ישראלי מוקפד, והעבודה הינה עם אחריות ולתקופה מאוד ארוכה. איטום גגות לעיתים דורש חשיבה מראש על כל פרט החל מהשלב של התכנון ועד השלב האחרון. אצלנו ישנו מתכון בטוח ומיוחד להצלחה מרובת שנים.

באמתחתנו לקוחות מרוצים רבים, כאשר שילוב של ניסיון עם מקצועיות מביא תוצאות טובות. החומרים בהם אנו משתמשים הינם החומרים הטובים ביותר, כאשר התוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשונה בנזילה או בחדירה של המים אל תוך הבית. איטום הגג לעיתים אינו פותר את הבעיה על כן דרוש גם איטום של קירות חיצוניים, איתור נכון של מקור הבעיה פותר חמישים אחוז מהבעיה עיצמה ולכן המכשירים איתם אנחנו משתמשים מצביעים על תוצאות מדויקות. א.ב איטום הינו קבלן איטום עם ניסיון רב שנים. ולאחרונה הצטרפו אלינו פרויקטים גדולים של בניינים רבי קומות לאיטום קירות חיצוניים.

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן