פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

פקס  02-6721892

רמי 052-6688468

חברת א.ב איטום הינה חברה בעל ותק וניסיון רב בעולם האיטום – איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג ועוד. החברה מתמחה בכל הקשור לעולם איטום המבנים ומספקת מזה שנים רבות ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין ואיכותי – עם אחריות של עד  10 שנים לעבודת האיטום.

החורף הגיע, יש נזילות, רטיבות או כתמי רטיבות בתקרת הבית או באחד הקירות? זה הזמן בדיוק לחשוב על איטום הקירות מבחוץ או הגג . אין ספק שבחירת קבלן איטום הינה מלאכת מחשבת, וכי לעיתים העלויות הינן גבוהות במיוחד. לכן איפה צריך לבחור את המקום והקבלן הנכון לביצוע העבודה. 

א.ב איטום שמה לעצמה כדגל את נושא האיטום הן של קירות חיצוניים והן של איטום גגות. המחירים הינם בגדר הסבירים. התקן הינו ישראלי מוקפד, והעבודה הינה עם אחריות ולתקופה מאוד ארוכה. איטום גגות לעיתים דורש חשיבה מראש על כל פרט החל מהשלב של התיכנון ועד השלב האחרון. אצלנו ישנו מתכון בטוח ומיוחד להצלחה מרובת שנים.

באמתחתנו לקוחות מרוצים רבים, כאשר שילוב של ניסיון עם מקצועיות מביא תוצאות טובות. החומרים בהם אנו משתמשים הינם החומרים הטובים ביותר, כאשר התוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשונה בנזילה או בחדירה של המים אל תוך הבית. איטום הגג לעיתים אינו פותר את הבעיה על כן דרוש גם איטום של קירות חיצוניים, איתור נכון של מקור הבעיה פותר חמישים אחוז מהבעיה עיצמה ולכן המכשירים איתם אנחנו משתמשים מצביעים על תוצאות מדוייקות. א.ב איטום הינו קבלן איטום עם ניסיון רב שנים. ולאחרונה הצטרפו אלינו פרוייקטים גדולים של בניינים רבי קומות לאיטום קירות חיצוניים.

ליצירת קשר אנא השאירו פרטים

בין לקוחותינו

האתר נבנה ועוצב ע”י אדאקטיב | קידום אתרים ע”י וובס

צלצלו עכשיו