מומחה איטום

החורפים האחרונים בישראל היו חורפים קשים מבחינת מזג האוויר. הרוחות, הגשמים הרבים ובמקומות מסוימים גם השלגים הדגישו את הצורך בבתים אטומים היטב. בית אטום מעניק לנו תחושה של ביטחון, תחושה של קורת גג שבה אנו יכולים למצוא מחסה בימים הקרים וגם בימים החמים. ברגע שהבית נפגע מבחינת האיטום, איכות החיים של הדיירים נפגעת נוסף על הנזקים הכלכליים הנגרמים לבית. מומחה איטום הוא האיש שבעזרת ידע ועבודה מקצועית ייתן לנו פתרון מתאים בכל בעיית איטום בבית.

מומחה איטום – 4 דברים שחשוב לדעת

 

איטום הבית הוא פעולה חיונית וחשובה. איטום תקין משפר את הבידוד של הבית מפני חום וקור. כאשר הבית לא אטום בצורה תקינה, הוא עלול להיות קר מאוד בחורף וחם מאוד בקיץ ודיירי הבית יידרשו לשלם כספים רבים על הוצאות החימום או הקירור.

בעיות איטום רבות קורות בגגות של הבתים, בגגות רעפים או בגגות שטוחים. היאספות של מי גשמים על הגג עלולה לגרום לסדקים ולחורים שיפגעו בשכבת האיטום של הגג. בעיות באיטום הגגות עלולות לגרום לרטיבות בתקרת הבית וגם בקירות, ליצירת כתמי רטיבות ועובש העלולים לפגוע בבריאות של דיירי הבית ובמקרים רבים אף לגרום לבעיות בטיחותיות במבנה.

איטום מקצועי יחזיר לדיירים את איכות החיים בבית. לכן חשוב לבחור מומחה בתחום האיטום, בעל מקצוע אשר רכש ידע רב וניסיון רב בתחום וידע לאטום את הבית במקצועיות. יש עבודות איטום שונות, כאשר אנו בוחרים מומחה לאיטום חשוב לבדוק שהוא מתמחה בסוג האיטום שאותו אנו צריכים.

חשוב לבדוק כי המומחה לאיטום עובד בהתאם לתקנות מכון התקנים ומשתמש רק בחומרים הנושאים תווי תקן מקובלים. תו התקן מבטיח את עמידות האיטום ואת משך התקופה שהאיטום עתיד לשמש אותנו. חשוב במיוחד להקפיד כי המומחה שבחרנו אינו משמש בחומרים מסוכנים כמו חומר האזבסט שהוצא מכלל שימוש בשל הסכנה לבריאות.

מומחה איטום – סקירה קצרה על חומרי האיטום לגגות

יש מספר חומרים המשמשים אותנו לאיטום הגגות.

  • יריעות ביטומניות מתאימות לאיטום גגות בטון או לאיטום גגות מזופתים. היריעות נחשבות לחומר עמיד ולא יקר.
  • איטום בחומרים אקרליים מתאים גם רק לגגות בטון. לחומר האקריל יש יתרון וחיסרון. חומר האקריל אינו עמיד בתנאים של מים עמידים, אך היתרון שלו הוא שהוא מתאים ונוח לעבודה בגגות משופעים.
  • איטום גגות בחומרים פוליאוריטנים מתאים לגגות מזופתים, לגגות בטון ולגגות מרוצפים. החומרים הפוליאוריטנים עמידים בפני מים וחומרים כימיים ויש להם תוחלת חיים ארוכה במיוחד.
  • יריעות פי.וי. סי. המונחות על הגגות יוצרות משטח אטום הרמטית נגד מים. היריעות עמידות בפני קרני השמש החזקות ומחזיקות זמן ארוך במיוחד, אך הן לא מחוברות לכל שטח הגג וכל נזילה קטנה עלולה לגרום לכשל מערכתי.

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן