עבודות בגובה

עבודות בגובה באמצעות פיגומים חשמליים תלויים ואנשי סנפלינג צריכים להיעשות אך ורק על ידי חברה מקצועית המוסמכת לעבוד בתחום האיטוםוכן על ידי צוות עובדים המורשים לעסוק בעבודה בגובה. עבודה בגובה כוללת מגוון רחב מאוד של תחומים כגון: ניקיון חלונות, ניקיון שיש וחיפוי מבנים, איטום קירות של מבנים ועוד. עבודות בגובה נחשבות לעבודות מסוכנת מאוד, ולכן על מנת להבטיח את שלום העובדים וכן העוברים והשבים יש צורך להשתמש בציוד איכותי וכן לעבוד רק עם צוות מנוסה ומיומן בתחום. כאשר עובדים בגובה תלויים על חבלים או על פיגומים חשמליים הזמן איננו בלתי מוגבל, תנאי העבודה מחייבת עבודה מיומנת ומאורגנת על מנת להגיע לתוצאות גבוהות בכל אחד מתחומי הביצוע.

שימור בניין באמצעות עבודות בגובה

לאחר תום תקופת הבנייה של מבנה חדש, הבניין אינו נראה חיצונית כפי שחלמנו, לאורך הקירות ניכרים הרבה מאוד שאריות בטון, צבע, כתמים שונים והאבן אבדה את הברק הטבעי שלה. בתום תקופת בנייה או שיפוץ של מבנה יש צורך בשירותי ניקוי השיש והאבן המחפים את קירות המבנה באמצעות עבודות בגובה .ניקוי שיש ואבן יבוצע על ידי לחץ מים גבוה וכן שימוש בחומרים המסרים לכלוך בצורה מהירה ואפקטיבית אך שומרים על איכות ומראה החיפוי.

איטום בגובה של קירות בניינים חדשים

רשויות מוניציפליות רבות מחייבות חיפוי אבן ושיש על המבנים החדשים מתוך מטרה לשמר את המראה הנקי והאסתטי של העיר לאורך זמן. חיפוי אבן ושיש אמנם מקנה מראה חדיש ויוקרתי אך לחיפוי זה ישנם חסרונות. אחד החסרונות הבולטים הוא רמת האיטום. אבן איננה חומר אטום למים, יתרה מזאת האבנים סופגות מים ולחות מפגעי מזג האוויר ולבסוף פולטים את הלחות לתוך מבנה המגורים, התוצאה תהיה עובש וקילופים בקירות הפנימיים של הדירות. הדרך הנכונה להתמודד עם חדירת לחות ומים הינה באמצעות ביצוע שכבת איטום לאבנים ולשיש הדוחה את הלחות והמים ולא מאפשרת להם לחדור לעומק האבן. בנוסף לאיטום האבן עצמה, יש צורך גם לבצע איטום בגובה בין האבנים, ליישם כוחלה בצורה מקצועית שתוסיף גם היא להגנה המלאה מפני הגשמים.

לבחירה של שירותי איטום, ניקוי ועבודות מקצועיות בגובה התקשרו עכשיו לא.ב איטום.

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן