קבלן איטום

חשוב להעזר בשירותיו של קבלן איטום שמכיר את העבודה כדי להגיע לתוצאה מקסימלית של איטום מושלם. הוא יאבחן את הגג וידווח אם יש צורך בביצוע איטום ומתי, איזה סוג איטום הכי מומלץ ומה יחזיק מעמד משך זמן רב. מחפשים קבלן איטום? פנו לחברת א.ב. איטום ותזכו לשירות ועבודה ברמה הגבוהה ביותר.

מדוע צריך קבלן איט​ום? איטום גגות איכותי לא מבצעים כאשר מתנוססים כתמים מכוערים על גג הבית או על הקירות, אז זה כבר קצת מאוחר. את האיטום מבצע קבלן לאחר בדיקת הגג והערכת מצב, והוא גם זה שמחליט מה יהיה סוג האיטום המומלץ. תפקידו של קבלן הוא לבדוק במכשור מיוחד את מבנה הגג ואת רמת הבידוד. עדיף להזמין אותו עוד בימי הקיץ, כדי להספיק לבצע את האיטום בזמן, יתכן שהקבלן יאמר כי ניתן להמתין עוד תקופה מסוימת ואין דחיפות דווקא עכשיו. מדי מספר שנים יש לחדש את האיטום, והתפקיד של קבלן איטום לדווח על הצורך הזה.

מה בודקים לפני הזמנת קבלן איטום?

לפני שמזמינים קבלן יש לבדוק היטב את מידת המקצועיות שלו ואת רמת הידע. משום שקבלן מקצועי לאיטום צריך להיות מומחה בתחום, לדעת את העבודה. ניתן לסווג את סוג הקבלן בהתאם לנתונים הבאים:

  • עם תעודה – קבלן שנושא איתו תעודה המאשרת את ההכשרה שעבר. תעודה זו מוכיחה בצורה הכי טובה כי זהו בבעל מלאכה רצוי ומועדף.
  • עם המלצות – אם הידידים או השכנים ממליצים על קבלן האיטום ומספרים כי הוא ביצע עבודה מעולה, הרי לכם אישור כי באמת מדובר בעבודה כדאית. שאלו את החברים האם האיטום החזיק מעמד משך זמן רב, ואם לא היו בעיות נזילה אחרי ביצוע העבודה.
  • עם אחריות – קבלן לאיטום שנותן אחריות על העבודה שלו ועומד מאחורי המילים שהוא מבטיח, הוא קבלן מעולה. חשוב לבקש אחריות בכתב נגד רטיבות ונגד כל נזק שיכול להגרם.
  • עם תוכניות – רצוי לבקש מן הקבלן תוכניות עבודה מראש, כך קל לראות מה הוא עומד לעשות ולאלו אופציות הוא מסוגל להגיע.

מקצועיות ואמינות מבית ​א.ב איטום

קבלני האיטום שלנו יענו על כל הדרישות הנ"ל והרבה יותר מכך. בקשו עכשיו מקבלן מטעם החברה ותיהנו מעבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן