איטום בהתזה

מתי כדאי לבצע איטום בהתזה? ומה זה בכלל? כל התשובות כאן בכתבה. לכל מבנה יש גג, וכל גג חייב איטום. לפעמים, הנתונים של גג ספציפי לא מאפשרים איטום רגיל של יריעות . הפתרון לכך, בהרבה מקרים, הוא איטום עם התזה, כשמתיזים על הגג חומר אוטם, וכשהחומר מתייבש, הוא יוצר שכבה עבה שמגינה על הגג ובכך על כל המבנה כולו. איטום בהתזה אינו מיועד רק לגגות.

מנזילות להתזה: הכל על איטום

החומרים בהם משתמשים באיטום בעזרת התזה בדרך כלל מתחלקים לשני סוגים: חומרים אקריליים וחומרים פולימיריים פוליאוריטנים. ככלל, החומרים הפולימריים הם עדיפים, בגלל שהם אטומים יותר למים, והגשם, במיוחד כשמדובר בגג ש"אוסף" מים, הורס את החומרים האקריליים במהירות רבה יותר. כמו כן,  אין חובה להתיז חומרים אקריליים על הגג, ואפשר למרוח אותם עם רולר. פולימריים, לעומת זאת, עמידים בגשם במשך יותר זמן ומתאימים לגגות העשויים מבטון ופח.

אם אתם רוצים שבחורף הזה הבית יהיה יבש, השאירו פרטים כאן באתר של א.ב איטום או צרו איתנו קשר בטלפון!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן