להשאיר בחוץ את מה שלא צריך להיכנס

נזילה בתקרה, דליפה באחד מחדרי הבית או בנייה של פרויקט חדש. לכל אחד מהדברים הללו ולעוד דברים רבים אחרים האיטום מהווה את הפתרון והתשובה לדבר. לאיטום איכותי ישנם השפעות רבות לא רק על איכות החיים שלנו, אלא גם על בריאותנו. איטום טוב הינו נחוץ ביותר בכל בית.

חברת א.ב איטום נושמת וחיה את תחום האיטום. אנו מעסיקים את מיטב אנשי הצוות המתמקצעים ומומחים בתחום זה על מנת שנוכל להגיע לתוצאות האופטימליות והמושלמות באיטום גגות. כי כאשר מדברים על איטום, אין אפשרות לחצי עבודה. או שזה אטום או שזה לא. בחברת א.ב איטום לא קיימת האופציה השניה, אנחנו מבצעים את האיטום בצורה הטובה ביותר על ידי העובדים הטובים ביותר באמצעות שימוש בחומרים וטכניקות הטובות ביותר.

לאטום כל תחום

בכל אזור או משטח הנדרש לאיטום נוכל לספק את המענה המתאים. אנו עוסקים באיטום של גגות, מרפסות ואפילו כאשר מדובר באיטום בגובה. מגבלות המקום והפיזיות לא מרתיעים או משפיעים על איכות העבודה שלנו. אנו מחזיקים ברשותנו את מיטב הציוד הדרוש לאיטום גם כאשר מדובר באיטום בגובה. ציוד הסנפלינג שלנו בטיחותי ואמין והאיטום נעשה על ידי הצוות המיומן והמקצועי שלנו אשר עבר הכשרה על מנת לעסוק בתחום זה בצורה הבטיחותית והטובה ביותר.

חברת א.ב איטום, דוגלת בשירות הלקוח במקצועיות ועל הצד הטוב ביותר. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך, עוד לפני תחילת העבודה. חשוב לנו להקדיש את הזמם לייעוץ ולהכוונה הנכונה והמתאימה. כמו כן אנו מלווים את הלקוח לאורך כל תהליך האיטום. גם כאשר תהליך עבודת האיטום מסתיים. אנחנו בחברת א.ב איטום מאמינים בהמשך ליווי וסיוע ללקוח. על כן אנחנו מעניקים שירות של 10 שנות אחריות על העבודה שלנו. מתוך אמונה באיכות העבודה ומתוך אמונה ברצון וצורך שלנו להיות זמינים ללקוחות שלנו.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לשיחת ייעוץ והכוונה. על מנת שנוכל יחד לראות מה הצורך שלכם ועל ידי כך נוכל למלא אותו על הצד הטוב ביותר!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן