איטום גגות מרוצפים

איטום גג מרוצף הוא פעולה שהיא חובה בכל גג מרוצף, בכל סוג של מבנה. איטום של גג מרוצף מונע חדירה של מים אל תוך הגג עצמו, וממנו אל שאר חלקי המבנה. לכן, חשוב מאד להקפיד לבצע איטום לגג מרוצף בצורה מקצועית, על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. איטום סטנדרטי לגג שעתיד להיות מרוצף, נעשה לפני הריצוף. באופן כזה, התוצאות של האיטום הן איכותיות וחזקות ביותר.

מהו איטום גג מרוצף?

איטום גג מרוצף נעשה, כמובן, לפני הביצוע של הריצוף עצמו, במהלך הבנייה של המבנה. איטום גג שהוא מרוצף נעשה במרבית המקרים באמצעות יריעות ביטומניות, אשר מתאימות במיוחד לגגות מרוצפים (בניגוד לאיטום באמצעות חומרים פולימריים, אשר מתאים לגגות שלא משמשים את הדיירים). איטום לגג נעשה במספר שלבים, תוך שימוש בחומרי איטום חזקים בשתי שכבות לפחות, על מנת לוודא באופן המלא ביותר שלא תהיה חדירה של מים אל הגג והבניין.

ביצוע איטום גגות מרוצפים

איטום על גבי הריצוף הקיים חוסך הרבה מאד כסף, של הרמת הריצוף. בנוסף, גם חומרי האיטום עצמם זולים יותר, כאשר הם מבוצעים על גבי הריצוף הקיים ולא מתחתיו. העלות הכוללת של איטום גגות שהם מרוצפים מסתכמת בכ-30 אחוזים פחות מאשר איטום רגיל של גג. יתרון נוסף של איטום מסוג זה הוא שקל לבצע את האיטום, והעבודה מהירה יותר, שקטה יותר ונקייה יותר מכל הבחינות. עם זאת, כדאי לדעת שהעמידות של איטום גגות עם ריצוף מעל גבי הריצוף מחזיק מעמד פחות זמן מאשר איטום מתחת לרצפות. למרות החיסרון הזה, לעיתים קרובות העלות הנמוכה משתלמת, אף על פי שיהיה צורך תכוף יותר בחידוש של עבודות האיטום בגג.

איטום גגות מרוצפים עם א.ב. איטום

חברת א.ב. איטום היא חברה מקצועית אשר מבצעת עבורכם עבודות איטום מכל הסוגים. איטום גג על ידי חברת א.ב. איטום הוא תמיד איטום איכותי, עמיד וחזק ככל האפשר. חברת א.ב. איטום מתמחה בכל סוגי עבודות האיטום, כולל עבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג. בחברת א.ב. איטום אתם מקבלים ליווי מלא לכל אורך תהליך העבודה, פתרונות מלאים לכל סוגי הבעיות באיטום, מחירים נוחים וגם אחריות מלאה על עבודות האיטום למשך 10 שנים. חברת א.ב. איטום מחזיקה בתעודת אוטם מורשה מטעם – מכון התקנים הישראלי. כשאתם בוחרים את א.ב. איטום, אתם עושים את הבחירה הטובה ביותר.

רוצים לבצע איטום מקצועי? בואו לעשות זאת עם השירות המקצועי של א.ב. איטום!

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן