שיטות עבור איטום גג

איטום גג הוא דבר הכרחי בכל מקרה שבו יש חשש שהאיטום הקיים בגג הוא לא איטום הרמטי כדי הצורך. יש לבדוק האם האיטום בגלל כל מבנה הוא האיטום הטוב ביותר, לפני שמגיעה עונת החורף הסוערת והגשומה. גג אשר לא אטום באופן איכותי וטוב, יכול ליצור פגיעות מהותיות ומשמעותיות במבנה עצמו הכולל רטיבויות שונות, חדירת קור למבנה ועוד. ישנן מספר שיטות עבור איטום גגות. לכן, בכל מקרה שבו האיטום הקיים לגג כל מבנה כבר לא מהווה את האיטום האידיאלי עבורו מכל סיבה שהיא, כדאי מאוד להזמין את אנשי המקצוע הרלוונטיים לצורך בחירת שיטת איטום הגג הרלוונטית.

כיצד ניתן לבצע עבודות גג?

כיום, ישנן שיטות שונות לאיטום גגות וכל אדם יכול לבחור לעצמו את השיטה האידיאלית עבורו ועבור גג המבנה. השיטה הקלאסית ביותר היא שיטת האיטום בזפת. זפת מהווה חומר איטום איכותי וזול ולכן רבים בוחרים להשתמש דווקא בזפת בכדי לאטום את גגות המבנים שלהם. מלבד השימוש בזפת, קיימים כיום מגוון חומרים המיועדים לצורך סוגים שונים של איטום גגות. ניתן להשתמש בחומרים הללו על ידי פעולת התזה או מריחה, הכל התאם לחומר ובהתאם לסוג ועומק האיטום הנדרש. למרות שחומרי איטום הם דבר זמין אשר ניתן למצוא אותו בכל חנות לחומרי בניין, כדאי מאוד להיעזר באנשי המקצוע המבינים בתחום האיטום בכדי  לבחור בחומר הנכון עבור סוג האיטום הנדרש וסוג הגג. מלבד השיטות הללו, ניתן לאטום גגות באמצעות יריעות ביט ומניות- יריעות ביט ומניות זוהי שיטה יחסית יקרה לאיטום גגות. מדובר ביריעות של חומר איטום חזק והרמטי, אשר פורשים אותם בגג בהתאמה לאזור הרלוונטי לאיטום. איטום באמצעות יריעות ביט ומניות נחשב כאיטום חזק ואיכותי, אשר מחזיק מעמד לאורך זמן משמעותי.

מחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור איטום גגות?

אם אתם מחפשים את אנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים ביותר עבור איטום הגג שלכם, הכירו את א.ב איטום. א. ב איטום מהווה חברה איכותית ומקצועית בתחום כל עבודות האיטום השונות. אצלנו תוכלו למצוא בין היתר איטום בגורדי שחקים על ידי שימוש בסנפלינג, איטום בתים פרטיים, איטום מבנים ציבוריים ועוד. א.ב איטום תסייע לך  לעבור את החורף בשלום על ידי איטום הרמטי וחזק מרכל סוג שתבחר. פנה אלינו ולא תתחרט.

לחצו כאן למידע נוסף על איטום קירות חוץ
לחצו כאן למידע נוסף על איטום גגות מרוצפים

תוכן עניינים

משרדים:
עד עשר שנים אחריות על כל עבודה
נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובעיה. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ושירות מטעם קבלן מורשה ומוסמך. אנחנו מאמינים בתור חברה ותיקה כי עליכם לקרוא לנו פעם אחת בלבד. זו תהיה הוכחה לביצוע העבודה, בין אם גגות, קירות, עבודות בגובה ועוד – ברמה הגבוהה ביותר.
חברת א.ב איטום הינה חברה בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום
איטום גגות, איטום קירות, איטום קירות בסנפלינג, איטום מרפסות, איטום קירות ועוד.
דילוג לתוכן